• Záver školského roka 2021/2022

• Každý sme boli iní, ale cieľ sme mali rovnaký – prežiť školský rok čo najúspešnejšie, s dobrými známkami, dosiahnuť prvenstvá na súťažiach, získať nové vedomosti, nájsť si nových kamarátov a zažiť mnoho zážitkov. Namáhavá práca bola na koniec odmenená úspechom. Poďakovanie patrí všetkým pedagogickým, odborným a nepedagogickým pracovníkom, rodičom i žiakom.

Pre niekoho to bol prvý školský rok, pre niekoho to bol posledný školský rok v základnej škole. Žiakom, ktorí odchádzajú zo základnej školy prajeme, aby vedomosti, ktoré v našej základnej škole získali využili na ďalší rozlet a rozvoj svojich osobností tak, aby sa pripravili na svoje budúce povolania.

V závere tohto šk. roka sa chceme poďakovať a rozlúčiť sa s dvomi pracovníčkami našej školy. S pani Evou Škuláňovou, ktorá 45 rokov pôsobila na našej materskej škole ako učiteľka a tiež vo funkcii zástupkyne. Podobne patrí poďakovanie pani Márii Dlugošovej, ktorá sa starala o čistotu a poriadok na základnej škole počas dlhých 35 rokov.

Všetkým žiakom, rodičom a zamestnancom prajeme zaslúžený oddych a veríme, že sa v zdraví stretneme v septembri 2022.