• Preventívne aktivity

• 23.06.2021 11:04
      • Jún 2021
      •  V júni boli na našej škole realizované preventívne aktivity v spolupráci s Centrom pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie v Tvrdošíne na rôzne témy.

8. ročník - Poradenstvo hrou - cieľom bolo zlepšiť orientáciu žiakov na trhu práce pri voľbe povolania.

9. ročník - Ako byť zodpovedný - povinnosti, hodnoty, rešpekt - cieľom bolo žiakom  nenásilnou formou priniesť nový pohľad na učenie sa, hodnoty, povinnosti, rešpekt, ako aj vzťahy s rovesníkmi a dospelákmi.

5. ročník - Budovanie zdravého triedneho kolektívu - žiaci sa učili ako medzi sebou efektívne spolupracovať, fungovať bez konfliktov, navzájom sa rešpektovať a pomáhať si.

7. ročník - Prečo povedať NIE alkoholu a tabaku - žiaci sa oboznámili so škodlivými následkami užívania alkoholu a tabaku.

4. ročník - Akí sme - kamarátstvo a šikanovanie - cieľom bolo rozvíjať sociálne kompetencie a diskutovať na dané témy

6. ročník - Akí sme- riešenie konfliktov a komunikácia - žiaci rozmýšľali, diskutovali a dozvedeli sa viac o sebe.