Žiaci 3. triedy zavŕšili školský rok spoločnou opekačkou, na ktorú sa vybrali na bicykloch. Už samotná cesta bola príjemným zážitkom a skvelým začiatkom krásneho spoločného dňa. Po príchode si všetci pochutnali na opekaných dobrotách, zahrali si futbal a ďalšie pohybové hry. Veľkú radosť deťom prinieslo aj osvieženie v kadi, ktoré v horúcom letnom počasí padlo všetkým vhod. Celý deň sa niesol v znamení dobrej nálady, smiechu, priateľstva a krásnych spoločných zážitkov. Bola to vydarená bodka za úspešným školským rokom.
Na záver by sme sa chceli zo srdca poďakovať rodine Kanikovej za sprostredkovanie chaty, vďaka ktorej sme mohli stráviť tento krásny deň v príjemnom prostredí. Veľmi si vážime ich ochotu a pomoc.
Našim tretiakom prajeme krásne, slnečné a bezpečné prázdniny plné oddychu, nových dobrodružstiev a nezabudnuteľných zážitkov. ☀️🚴♀️🌭⚽💦