• Lyžiarsky kurz

• 05.02.2023 17:21
      • 30.1.- 3.2.2023
        • Aj tento rok prebiehal lyžiarsky kurz  v našom domácom stredisku Teplica. Žiaci boli rozdelení do dvoch skupín. Mali sme dobrých lyžiarov a začínajúcich lyžiarov, ktorí sa postavili na lyže prvýkrát. Bola to výborná skupina žiakov, veľmi disciplinovaná a mali dobrú spolužiačku,ktorá ochotne pomáhali slabším. Niektorí základy lyžovania zvládli rýchlejšie, niektorí sa museli popasovať sami so sebou, ale nakoniec sa lyžovať naučili všetci. Zaslúžia si našu pochvalu. Posledný deň sa uskutočnili preteky.

1.miesto - Dáša Papajčíková                               1.miesto - Martin Pakos

2.miesto - Nela Pakosová                                    2.miesto - Šimon Pakos

3.miesto - Tímea Juriňáková                                3.miesto  - Sebastián Pakos

Chceme poďakovať všetkým, ktorí nám akoukoľvek cestou pomohli pri realizácií lyžiarského kurzu:

p. R. Pakosovi, p. J. Jankolovi, p.uč. B. Jankolovej, p.uč. A. Havrilovej, p.uč. M.Turošákovej, p.uč.M. Hervayovej a p. J.Kadlubovi, ktorý nám pomáhal pri realizácii pretekov.

Náš obdiv a pochvalu si zaslúži Alex.