• 16.02.2020 16:01
      • 10.2. - 14.2. 2020

• Aj tento rok prebiehal Lyžiarsky výcvik v stredisku Teplica. Žiaci boli rozdelení do dvoch skupín. Mali sme veľmi dobrých lyžiarov a začínajúcich lyžiarov, ktorí sa postavili na lyže prvýkrát. Bola to výborná skupina žiakov, kde dobrí lyžiari pomáhali slabším. Niektorí základy lyžovania zvládli rýchlejšie, niektorí sa museli popasovať sami so sebou, ale nakoniec sa lyžovať naučili všetci. Zaslúžia si našu pochvalu. Posledný deň sa uskutočnili preteky.

1.miesto - Martina Turošáková                                       1.miesto - Timotej Hlina

2,miesto - Veronika Rusnáková                                      2.miesto - Jakub Hajdúk

3.miesto - Nikola Kaníková                                             3.miesto  - Šimon Pakos

Chceme poďakovať všetkým, ktorí nám akoukoľvek cestou pomohli pri realizácií Lyžiarského výcviku:

p. R. Pakosovi, p. J. Jankolovi, p.uč. Jankolovej Boženke, p.uč. A. Havrilovej a p. J.Kadlubovi, ktorý nám pomáhal pri realizácii pretekov.

Náš obdiv a pochvalu si zaslúži žiak Jakub Ťapajna