• Medzinárodný deň detí

• 06.06.2018 11:51
      • 1. jún 2018
      • 1.6.2018 sme pripravili našim deťom MŠ a žiakom ZŠ Medzinárodný deň detí. MDD bol športovo-náučný, pripravili sme pre deti nielen niečo nové, ale aj zaujímavé a zábavné. Začal sa netradične poplachom, keď p. školník na plné hrdlo po chodbách školy kričal: „Horí, horí“. Disciplinovane sa nám ohňu podarilo uniknúť do telocvične školy, kde p. Pacura poučil žiakov o bezpečnom správaní sa v prípade požiaru. Z telocvične sme sa presunuli na futbalové ihrisko v Brezovici, kde sa obavy z ohňa  stratili a začala sa zábava.

Touto cestou sa chceme poďakovať:

• p. Michalovi Matušíkovi za organizáciu MDD,
        • Dobrovoľnému hasičskému zboru, ktorý predviedol ukážku hasenia ohňa s pomocou hasičskej techniky,  deti sa mohli v horúcom počasí vyblázniť v pene aj vode,
        • p. Lužbeťákovi za nafukovacie skákacie hrady,
        • p. starostovi M. Ujmiakovi a OcÚ Brezovica za pomoc pri organizácii, finančnom i materiálnom zabezpečení tejto akcie a sladkých čokoládových tyčiniek,
        • a kuchárom za veľmi chutné občerstvenie vo forme guláša.

Napriek tomu, že nás strašiaca búrka vyhnala okolo obeda z ihriska domov, tento deň si budeme dlho pamätať a už dnes sa tešíme nielen na MDD budúci rok, ale aj na ďalšiu dobrú spoluprácu s OcÚ Brezovica, DHZ Brezovica a s každým, kto má chuť rôznymi spôsobmi pomôcť našej škole.