• Jarná škola - 1. ročník

• Prvé jarné prázdniny niektorí naši prváčikovia nevyužili na oddych. Rozhodli sa navštevovať jarnú školu. Ich deň začínal rozprávaním sa v rannom kruhu. Riešením  úloh z časopisu  si rozvíjali tvorivosť a postreh. Kamarát MIMO ich sprevádzal  prostredníctvom hádaniek, krížoviek, príbehov či rozprávok. Chce, aby sa naučili dobre čítať, a aby sa mohli pustiť do objavovania. Veď spolu ide vždy všetko ľahšie a je to i väčšia zábava. Pripravil im úlohy na spoločnú prácu, ale i samostatné precvičovanie. Najviac sa však prváčikovia tešili na pobyt vonku. Hry na snehu a spoločné stavanie snehuliakov ich utužilo. Za úspešné absolvovanie jarnej školy boli odmenení diplomom.

• Vyhlásenie o bezinfekčnosti

• Vyhlásenie o bezinfekčnosti môžete podávať opäť elektronicky. Nezabudnite zadať dátum nástupu do školy, výber možnosti (negatívny test nie starší ako 7 dní alebo výnimka) a dátum testu. Prílohu neprikladajte!