• Olympiáda zo slovenského jazyka - Okresné kolo

Žiaci 2. - 4.roč: účasť

Súťaž: Minifutbal žiakov a žiačok ZŠ - Mc Donald´s Cup
            Kolo: Okresné kolo

Dňa 11.10.2018  sa žiaci 2, - 4. roč. zúčastnili súťaže Minifutbal žiakov a žiačok ZŠ - Mc Donald´s Cup. Prebojovali sa až do štvrťfinále, kde prehrali so ZŠ Vitanová. Ďakujeme za reprezentáciu a bojovnosť.

• Cezpoľný beh - Okresné kolo

Petronela Benická: účasť
            Ema Papajčíková: účasť
            Kristína Rusnáková: účasť

Súťaž: Cezpoľný beh

2.10.2018

• Výlet do Tatier

• V piatok 21.9.2018 sa žiaci 3. a 4. ročníka už včas ráno tešili na krásny výlet do Tatier, ktorý bol výhrou za ich námahu, usilovnosť pri zbere papiera. Krásne počasie, nádherná príroda a ešte lepšia nálada splnili naše očakávania. Prvou zastávkou bol Starý Smokovec, kde sme navštívili Tricklandiu - jedinečné putovanie Slovenskom v galérii trick-artu a optických ilúzií. Po hodine zábavy sme sa vybrali na cestu lanovkou s výhľadom na štíty Tatier -  na Hrebienok. Smer našej túry bola Bilíková chata a Obrovský vodopád, ktorý sa nachádza v ústí Malej Studenej doliny vo Vysokých Tatrách v nadmorskej výške1 330 m. Je vysoký približne 20 m. Bol vytvorený v rokline Malého Studeného potoka. Späť domov sme sa vracali  so skvelými zážitkami, obohatení aj o nové poznatky.

Zbierať papier sa oplatí! Nielen pre dobrú vec, že si takto chránime našu prírodu, ale aj pre príjemný čas strávený so spolužiakmi a krásne zážitky.