• Školský výlet - Bojnice

• 25.06.2019 22:25
      • 25.6.2019
      • Záverečnou odmenou za celoročnú snahu bývajú každoročne koncoročné výlety. Pani učiteľky 2., 3. a 4. ročníka pripravili pre  svoje deti výlet do Bojníc. Konečne nastal deň „D“ a 25.6. 2019 sa vybrali na dlho očakávaný výlet. Najskôr navštívili ZOO. Deti preplnili fotopamäte svojich telefónov. Veď si povedzme, také slony zaberú najviac fotopamäte. Potom navštívili Bojnický zámok, ktorý patrí k najkrajším  hradom  na Slovenku. Sprievodkyňa svojím výkladom prezradila všetky tajomstvá zámku, jeho históriu i čo sa o mnohých veciach traduje. Poslednou zastávkou bola zrkadlová sieň. Unavení, ale plní nových zážitkov sa šťastne vrátili domov, kde istotne svojim najbližším o nich porozprávali.