• 15.02.2018 13:01
      • Lyžiarsky výcvik žiakov 7.ročníka - 05.02.2018 - 09.02.2018
      • Uplynulý týždeň sa niesol pre siedmakov v znamení športu a bol pre nich ich osobnou olympiádou. Celý týždeň sme každé ráno chodili na lyžiarsky svah do Teplice v Brezovici, kde žiaci absolvovali základný lyžiarsky výcvik. Bol to týždeň plný driny, pokynov, ale hlavne radosti a hrdosti z dosiahnutých úspechov. Niektorí sa zdokonaľovali a niektorí začínali od základov. Ale všetci si výborne zalyžovali, oddýchli si od školských povinností, do ktorých sa už tento týždeň, samozrejme s chuťou, pustia. Lyžiarsky výcvik sme ukončili pretekmi. Každý jeden súťažiaci vydal zo seba maximum, veď išlo o veľa - o kráľa a kráľovnú brezovického svahu. V kategórii DIEVČATÁ  bolo poradie nasledovné: 1.miesto - Lea Hlinová,   2.miesto - Sára Holosová,   3.miesto - Tatiana Matušková. V kategórii CHLAPCI: 1. miesto - Patrik Lužbeťák,   2. miesto - Patrik Pakos,  3. miesto - Dávid Kaník.

Samozrejme, nemôžu všetci stáť na stupni víťazov, ale svoje osobné víťazstvá dosiahli tí, ktorí slabo, alebo vôbec nevedeli lyžovať a teraz môžu zobrať lyže na plecia a ísť zlyžovať nielen brezovický svah. Zároveň sa  úprimne chceme poďakovať rodičom, starým rodičom, ktorí nezištne pomohli dopraviť deti na vlek a z vleku.

Mgr. Vorčáková Z.