Ďakujeme!

p. Zuzane Hucíkovej za pomoc a realizáciu aktivít počas návštevy žiakov z Krakova

p. Jánovi Jankolovi za darčeky pre poľských žiakov

za ceny do rôznych súťaží

za rôzne prezentačné materiály

p. Mariánovi Ujmiakovi (starostovi obce) za darčeky pre poľských žiakov

p. Róbertovi Pakosovi za opravu svietidiel v telocvični a iné technické náležitosti

Za ceny do tomboly na 1. školskom plese ďakujeme:

p. Františkovi Schultzovi (Kancelárske potreby, Trstená)

p. Marcele Hrobárovej (Zlatníctvo, Trstená)

p. Petrovi Jendrášekovi (Potraviny, Brezovica)

p. Milanovi Lužbeťákovi (Stolárstvo, Brezovica)

p. Milanovi Turošákovi (Vlasová kozmetika)

p. Stanislave Jendrášekovej (Obchod u Stanky, Brezovica)

PhDr. Elene Turošákovej (Brezovica)

Mgr. Anne Havrilovej (ZŠ s MŠ, Brezovica)

Mgr. Tatiane Jankolovej (ZŠ s MŠ, Brezovica)

Mgr. Božene Jankolovej (ZŠ s MŠ, Brezovica)

Mgr. Tímei Matušekovej (ZŠ s MŠ, Brezovica)