• Anglické divadelné predstavenia

• THE BOLD RABBIT
        THE HEROES
      • Činoherné anglické divadelné predstavenia, The bold rabbit and The Heroes

Dňa 8.3. sa žiaci našej školi zúčastnili divadelných predstavení v anglickom jazyku. Hravou formou si  žiaci zdokonaľovali vedomosti z cudzieho jazyka, nadobudli schopnosť bezprostrednej interakcie a zároveň mali jedinečný umelecký zážitok z činohernej rozprávky v cudzom jazyku.

The Bold rabbit, divadelná adaptácia slávnej knižky Jozefa Cígera Hronského je azda prvou naozajstnou knihou, ktorú držali v rukách celé generácie slovenských detí. Putovanie malého zajka svetom sprevádza túžba spoznať nové veci, túžba presláviť sa a niečo naozaj veľké dokázať.

Anglicko-slovenská inscenácia Hrdinovia bola mozaikou  príbehov a ukázala, že hrdinstvo má v skutočnom živote mnoho podôb, hoci často si ho predstavujeme úplne inak. V hre boli predstavené autentické postavy mladých ľudí, ktoré zaujali a oslovili našich divákov svojím príbehom.