• 22.03.2018 17:51
      • 22.3.
      • Človek sa s vodou stretáva od svojho narodenia až do posledného dňa svojho života. Voda nás  sprevádza počas celého života, hoci si to ani neuvedomujeme. Berieme ju ako samozrejmosť, veď jej máme dostatok – stačí len otočiť vodovodným kohútikom. Voda tu bola, je a aj bude! Je to ale naozaj tak a bude to platiť stále?

Aká je voda dôležitá si začneme uvedomovať až pri jej nedostatku.

A preto sme si aj my dnes na našej škole pripomenuli dôležitosť tejto tekutiny.                                                                                                                 Žiaci si  na vyučovaní  pripomenuli že 22. marec je SVETOVÝ ĎEŇ VODY. Na hodinách počítali príklady spájajúce sa s vodou a vodnými živočíchmi, tvorili básničky, kreslili, maľovali, hrali ,, rybičky“, čítali  a inými aktivitami si pripomenuli, že na vodu nesmieme zabúdať.